Ekim 2017

Yeni Tesettür Elbise Çeşitleri

17 Ekim 2017

Bayanlarda şıklığın adı, hesaplı ve kaliteli kıyafetlerin satıldığı mağazalarda yapılan seçimlerle zerafeti simgelemektir. Yeni tesettür elbise çeşitleri, kapalı giyimi tercih eden bayanlara özel tasarlamış son derece renkli ve desenli kumaşlarla kategorilerdeki yerini aldı. Yaz ve kış için hazırlanan koleksiyonları gamzeozkul.com’dan inceleyebilirsiniz.

Tesettür Abiye Online Satış

17 Ekim 2017

Tesettür giyim, muhafazakar bayanların tercih ettiği giyim biçimidir. Kapalı hanımlar tesettür ürün kombinleriyle oldukça şık ve güzel görünmektedir. Özel geceler için tesettür abiye arayan kapalı hanımların derdine derman olacak tasarımlar gamzeozkul.com online satış sitesinde sizleri bekliyor.

Sezonun Gözdesi: Tunik Gömlek

17 Ekim 2017

Kış sezonunun başlaması ile birlikte dolaplarda da değişim başladı. Yeni trend modeller ve canlı renkler vitrinlerde yerini aldı. Yeni dönem için de sezonun gözdesi: tunik gömlek ve uzun gömlek çeşitleri olmuştur. Gündelik yaşam içerisinde birçok yere giderken giymeye uygun ve kombinlenmesi oldukça kolay olan tunik gömlekler kurtarıcınız olmaya hazır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.