Eylül 2017

Tesettür Tunik Tasarımında Keten Farkı

28 Eylül 2017

Tesettür tunik modasında öne çıkan ve dikkat çeken tasarımlarda keten kumaşının farkı ilgi topluyor. Tesettür tasarımlarında değişik ve göz alıcı işlemeler, kaliteli ve sağlıklı kumaşlarla bir araya gelerek modaya şekil veriyor. Keten kumaşın kaliteli dokusu yeni sezonla birlikte tunik seçimlerinizde sizi daha modern kombinlere doğru yönlendiriyor. 

Yeni Gözde: Cepli Tesettür Abiye

28 Eylül 2017

Tesettür abiye modasında son günlerde trend olan modeller özellikle cepli modeller üzerinde yoğunlaşıyor. Cepli ve açık etekli modeller kullanım rahatlığı yanında; şıklık, zarafet, incelik ve modernlik çizgilerini üzerinde taşıyor. Saten kumaşlar, ipeksi kumaşlar ve uçuş uçuş modeller üzerinde cepli ve kuyruklu tasarımlar ön plana çıkıyor. 

Tesettür Panço ile Sıra Dışı Kombinler

28 Eylül 2017

Şıklığıyla klasik giyim ya da günlük giyim kombinlerinde kullanılabilecek olan Tesettür panço modelleri canlı renkleri ve hareketli kesimiyle sizleri bekliyor. Şık ve zarif bir kombin için öncelikle tarzınıza en uygun panço modeli seçilmelidir. Pançolarda kumaş seçimi kadar önemli olan husus model seçimi olmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.