Haziran 2017

Yaza Özel Tesettür Abiyeler

22 Haziran 2017

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte söz, nişan, kına organizasyonları ve düğün merasimleri başlamış olur. Bu özel günler en iyi şekilde geçmesi istenen günlerdir. Giyilecek kıyafet özellikle hanımlar için çok önemlidir. İnternette birçok sitede tesettürlü olmayan bayanlar için yaza özel abiye tüyoları bulunsa da yaza özel tesettür abiyeler hakkında pek yorum yapılmamıştır. Yaz aylarında doğanın yeşillenmesi ve canlanması ile birlikte insanları da bir heyecan ve tatlı bir sevinç kaplar. Bu hissedilen duygular giyilen kıyafetlere de yansır. Kıştan yaza geçerken özellikle kumaş ve renk değişikliği yapılır. Yaza özel tesettür abiyeler seçerken yaz sıcağında bunaltmayan ve yazın renkliliğini yansıtabilecek krep ve şifon gibi ince kumaşlar tavsiye edilir.

Tesettür Yazlık Modeller

22 Haziran 2017

Hanımların kombin yaratmada en çok zorlandıkları alanlardan birisi de tesettür giyim alanıdır. Ancak bu konuda hanımlar çok geniş seçeneklerle karşı karşıya kaldıkları için doğru seçim yaptıkları takdirde çok şık bir tasarım ortaya çıkarabilirler. Tesettür yazlık modeller çok rahat bir kullanım kolaylığı sunmasının yanında aynı zamanda zarif duruşları ile de hanımların tercih sebebi oluyorlar. Haki yaka ya da sıfır yaka olarak tasarlanan elbiselerde kesinlikle hareketi kısıtlayıcı bir durum söz konusu olmuyor. Modern kesimler ile oluşturulan elbiseler modaya uygun olduğu gibi beden ölçülerinin de dikkate alınarak hazırlandı. Kıyafet seçimlerinde renk ve kumaş dokusuna örnek veren hanımlar için özel tasarımlar bir arada sunuluyor.

Abiye Modellerde Tesettür Şıklığı

22 Haziran 2017

Çok fazla tercih edilen tesettür giyimde son yıllarda artan marka ve internet sitesi sayısı ile bu markaların oluşturduğu ürün yelpazesi giderek genişlemektedir. Nişan, kına ve düğün merasimi gibi özel günler için her yaşın ağırlığını taşıyabilecek ve her beden bayan için uygun birçok model tesettür abiye elbise mevcuttur. Abiye modellerde tesettür şıklığı sağlayabilmek için satın alınacak adres seçimi dikkatli yapılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.