Ocak 2017

Tesettür Tunik Rahatlığı

19 Ocak 2017

Üst giysi olan tunik, özellikle tesettürlü bayanların tercih ettikleri giysilerden biridir. Tesettür tunik pantolon üzerine giyilebildiği gibi etek üstüne giymeyi tercih eden bayanlarda bulunmaktadır. Birbirinden farklı modellere www.gamzeozkul.com sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Pantolon Farkı

19 Ocak 2017

Hatırlıyorum da çok değil bundan 10 sene öncesine kadar tesettür giyim de seçenek bulmak çok zordu. Bulunan sınırlı mağazalarda da zaten hep aynı ürünler olurdu. Genelde uzun pardösüler, uzun etekler ve uzun elbiseler ile sınırlı olurdur. Oysaki günümüzde internet alışverişinin yaygınlaşması ile istediğimiz ürünü bulmak çok kolaylaştı.

Tesettür Giyim Kombin Önerileri

19 Ocak 2017

Tesettür giyim konusunda hanımlar son yıllarda oldukça şanslı bir duruma ulaştılar. Önceden bu alanda çok fazla kıyafet olanağı bulunmazken artık özellikle de marka üreticiler son derece tasarımlarla farklı kadınlara giyim incelikleri konusunda geniş olanaklar verilmektedir. Tesettür giyim alanında en çok kullanılan kombinler tunik ile pantolon kombinleridir. Bu konuda renkleri iyi kullanmayı bildiğiniz takdirde son derece şık bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz. Zıt renkler tesettür giyim tarzında her zaman dikkat çeken bir görünüm sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.