Temmuz 2017

Tesettür Yazlık Abiyeler

28 Temmuz 2017

Abiyeler özel günlerde, düğünler ve sünnetlerde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Abiye modellerinde tesettür yazlık abiyeler oldukça zor bulunan parçalar arasında yer alıyor. Bunun sebebi de hem yazlık abiye modellerinin tesettürlü hanımlar için az üretilmesi hem de model sayısının oldukça az olması. Ancak tesettür yazlık abiyeler www.gamzeozkul.com adresinde oldukça geniş model ağı ve renk seçeneği ile sizleri bekliyor.

Tesettür Günlük Giyim

28 Temmuz 2017

Kadınlar günlük ya da özel günler fark etmeksizin her zaman giyimlerine büyük bir özen gösterirler. Tesettür giyim konusunda kadınlara farklı alternatifler sunan tesettür günlük giyim tasarımcıları model konusunda sıkıntı yaşamıyorlar. Klasik tasarımların daha modern bir şekilde revize edilmesi, her ortamda giyilebilecek farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Tesettür giyim alanında elbiseler ve pantolonlar rahat olacak şekilde tasarlanıyor. 

Kapalı Yazlık Tunikler

28 Temmuz 2017

Geçen yıllarla karşılaştırıldığında tesettür giyim oranı gün geçtikçe çoğalıyor. Bununla beraber tesettür giyimde de çeşitlilik artıyor. Özellikle tesettür giyimde son günlerde moda haline gelen kapalı yazlık tunikler dikkatleri üzerine çekiyor. Kapalı giyimin bilinen online adresi www.gamzeozkul.com bu konuda tam not almış durumda. Ürünlerinde kapıda ödeme seçeneği, ücretsiz kargo , 3 gün içinde değişim kolaylığı sağlayan www.gamzeozkul.com alışveriş sitesi kapalı yazlık tunikler konusunda da bir çok çeşitliliğe sahip.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.