Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Abiye Elbise

Tesettür abiye kapalı giyim tarzını tercih eden bayanların özel davetler ve gece gezmelerinde giydikleri elbiselerdir. Önceleri tesettür abiye elbise çeşitli bulmakta oldukça zorlanan bayanlar, gelişen tesettür modası ile her yaş gurubundan bayanlara, her zevke ve her bedene uygun seçeneklerin bulunduğu gamzeozkul.com sitesinde aradıklarını bulabiliyorlar.

Tesettür Abiye Seçimi

Yaşa ve fiziğe uygun olarak tercih edilen tesettür abiye bayanları daha şık, daha zarif ve ince gösterir. Örneğin hafif toplu bir bayanın tercih edebileceği en uygun tesettür abiye elbise modeli üzerinde çok fazla detay olmayan, daha sakin görünümlü, bel kısmına kadar dar kesim belden aşağısı A kesim bir model, tercih edilmelidir. Çok renkli olan modellerden kaçınmak gerekir. Çünkü parlak renk ve kumaş ışık yansıması olacağından geniş bir görüntü verir. Siyah gibi mat renkler bayanları her zaman daha ince gösterir. Ayrıca kalın kumaş yerine ince krep ve şifon kumaş daha uygun olur.

Tesettür Abiye Elbise Kombini

Şık, modern ve özgün tesettür elbise modelleri ile tesettür modasına, yeni soluk getiren www.gamzeozkul.com adresinde her yaşa ve her zevke uygun bulabileceğiniz elbise modellerinin yanında ayrıca kombin yapabileceğiniz aksesuar bulmanız mümkün oluyor. Örneğin çok deseni olan ve göze çok çarpan renkte bir elbise satın almayı düşünüyorsanız eşarbınızı oldukça sade bir renk ve model olarak seçmeniz doğru karar olur. Eğer elbiseniz daha sade bir model ise eşarbınız daha hareketli olur, gittiğiniz ortamın en şık bayanı siz olabilirsiniz. Ayrıca elbisenize uygun topuklu bir ayakkabı ve abartılı olmayan bir takı ile kombin daha şık bir hale getirilebilir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.