Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Abiye Fiyatları

Bayanların saatlerinin ve vakitlerinin büyük bir kısmını giyim eşyaları satın almak için harcadıkları biliniyor. Özellikle diğer bayanlarda olmayan giyim eşyalarına ait modellemeler kapsamında ürünleri bulmak için saatlerce mağaza mağaza dolaştıkları tespit edilmiştir. Bu tercihlerinde özellikle tesettür giyimi tercihinde bulunan bayanlar zorlanır. Bu zorlanma neticesinde internet üzerinden tesettür elbiselerin satışı yapılan www.gamzeozkul.com adresinden hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirler.

Abiye Elbiselerin Tercihi

Genelde özel günlerde, düğünlerde, nişanlarda, kına gecelerinde tercih edilen abiye elbiseler siteden çeşitli özelliklerine göre satın alınabilir. Özellikle tesettür abiye fiyatları olarak sitede çok uygun abiye elbiselerin satışı yapılır. Satışta belirlenen fiyatlar abiye elbiselerin modellerine, kesimine, kullanılan kumaş kalitesine veya üzerinde bulunan işlemelere göre fiyatları değişir.

Taşlı Abiye Modellerinde Fiyatlar

Sitede yer alan tesettür abiye modellerinde taşlı abiye modelleri kapsamında birçok ürün satın alınabilir. Özellikle tesettür abiye fiyatları olarak taşlı modellerde fiyatlar 80 Türk Lirasından başlayarak özelliğine göre üst fiyat noktalarına göre yükselebiliyor.

Dantelli Abiyeler

Genelde kına gecelerinde ve düğünlerde tercih edilen dantelli abiyeler tesettür giyiminin en önemli parçalarından birisidir. Bu kapsamda sitede tesettür abiye fiyatları dantelli modellerde kalitesine ve kesim modeline göre değişen fiyatlarda satışı yapılır. Bu fiyatlar 60 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile hızlı bir şekilde internet üzerinden satın alınabilir. Sitede yer alan dantelli abiye modelleri piyasa ortalamasına göre daha uygun rakamlardan satışı yapılır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.