Tesettür Nişanlık Modelleri
Tesettür Nişanlık Modelleri
24 Ağustos 2017

Evliliğe ilk adımlardan biri olan nişan merasimi, birçok genç kızın hayalini kurduğu bir andır. Önceden tesettürlü modeller bulmak çok zordu. İnsanlar klasik modeller ile ya terzilere gidip elbise diktirirdi ya da standart olan birkaç modelden birini giymek zorunda kalırdı. Fakat günümüz itibariyle her çeşit tesettür elbiseye ulaşabilmek mümkün. Her isteğe, her zevke ve ihtiyaca cevap verecek tarzda tesettür modelle ulaşmak artık çok kolay.

Düz Sade Tesettür Nişanlık Modeli

Sadeliği seven gelin adayları için gösterişten uzak fakat bir o kadar da şık duracak düz sade nişanlıklar vardır. Eteği uzun düz tülden, üzeri saten kumaştan düz elbiseler bu alana girer. Ya da baştan aşağı saten balık modeli tarzda elbiseler de kullanılabilir. www.gamzeozkul.com adresinde çeşitli modellere ulaşabilirsiniz.

Etek Kısmı Kabarık Üzeri Dar Kesim Modeller

Özellikle kasnaklı nişanlıklarda eteği kabarık üzeri dar kesim modellere sıklıkla rastlanır. Bu tarz modellerde etek kısmı hayal tülden üretilir. Etek uçlarında dantel ya da işleme kullanılabilir.

İkili Takım Halinde Nişanlık Modelleri

Bu modelde etek kısmı belden düz ve dar iner. Eteklerin aşağı doğru inen kısım büyük A harfi şeklindedir. Diğer bir adı Mevlana model ya da çan kesim modelidir. Bu modelde iki parça kullanılır. Uzun kollu büstiyer vücudun üst kısmına tam oturmalıdır. Omuz uçlarına konulan vatkalar ile omuzlar daha dik ve sivri gösterilebilir. Kasnaklı olarak da kullanılabilir fakat kasnağı en küçük beden olmalıdır. Eteğin arka kısmına konulan parça ile kuyruklu bir model elde edilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.