Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Yelek

Vücut hatlarını belli etmeyen muhafazakar kıyafetler giymeyi tercih edenler için oldukça ideal bir alışveriş yapma imkanı sunan www.gamzeozkul.com sitesinde herkes kendine göre bir kıyafet bulabilir. Kadınların iş hayatında aktif şekilde yer almaları nedeniyle şık görünüm kazanmaları önem taşıyor. Zarif ve şık görünmek isteyen kadınlar, son dönemlerde trend olan tesettür yelek edinebilir. Her etek ya da pantolonun üstüne giyilebilecek olan bu yelekler kurtarıcı olan kıyafetler arasına girmeye başlıyor.

Her Renk Ve Her Kumaş Yelek Bulunuyor

Sitede ürünler kategorilere ayrılmış şekilde yer alıyor. Özel tasarım kıyafetlerin yer aldığı sitede bulunan ürünlerin bir kısmı kısa sürede tükeniyor. Bu nedenle, yeni sezon için alışveriş yapmak isteyen kadınların daha fazla beklememesi gerekiyor. Oldukça farklı renk ve modelde yelek bulunan sitede, fuşya renkten hardal rengine, buz mavisinden bordoya her renkte yelek bulunuyor. Ten renginize en çok yakışan renkteki yeleği dijital platform üzerinden satın alabilirsiniz. Sitedeki ürünlere göz atıldığı zaman tesettür yelek modellerinde kullanılan kumaşların da çok farklı olduğu görülüyor. Süet, deri, pamuklu, keçe gibi farklı kumaş tarzları kıyafetlere ayrı bir tarz katıyor.

Resmi Ve Spor Modeller

Sitede yer alan tesettür yelek modelleri günlük hayatta kullanılmaya da iş hayatında kullanılmaya da oldukça uygun. Kot pantolonla tamamlanan yelekler daha spor görünürken kumaş pantolon üstüne giyilen yelekler daha resmi oluyor. Hangi türde olursa olsun günlük hayatta kolay kullanım imkanı sağlayan, oldukça rahat olan yeleklerden edinmek için daha fazla beklemeyin.

Her Tarza Uygun

Düz ve desenli modelleriyle her tarza uygun üretimler sunan site sahibi tasarımcı sayesinde, kadınlar aradıkları kıyafetlere ulaşırken zorlanmıyor. Tükenmemiş olan tesettür yelek modellerinden birini seçerek satın alabiliyorlar.

Pançoya Benzer Yelekler

Panço türüne benzeyen tesettür yelek modelleri de sitede yer alan kıyafetlerden. Bu türlerde de ana renkler dışında sık üretim yapılmayan renklerin görülmesi söz konusu olabiliyor. Açık renklerde ve pastel tonlarda olan bu yelekler hem şık hem sade bir görünüm sağlıyor. İlkbahar döneminde üzerine mont giyilmeden kullanılabilecek olan bu yelekler, oldukça hafif şekilde tasarlanıyor. Böylece taşıması ve giyimi sorun yaratmıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.