Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tesettür Trençkot

İster bir iş kadını olun ister bir ev hanımı ya da harıl harıl ders çalışan genç bir öğrenci. Dış giyimde her kesimden bayanın sevdiği ve zevkle giydiği trençkotlar içleri astarlı ve yağmur geçirmeyen rahat dış kıyafettir. Artık birçok tesettür firması muhafazakâr bayanlarında giyebileceği birçok farklı model ve tasarımda tesettür trençkot üretmektedir. Size profesyonel bir şıklık katacak tesettür trençkotlar da en ideal renk hakidir. Lacivert, siyah ve bej renkler trençkotlar tasarımları için asil duran renklerdir. Bu tarz renkler ile uyumu yakalamak çok daha kolay olacaktır. Tesettür trençkot modellerinde çift düğmeli olanlar sıklıkla tercih ediliyor. Bunun sebebi ise bedene oturma sorunu ihtimalinin çok az olmasıdır. Düğmelerin görüntüsü ayrı bir şıklık katıyor.

Doğru trençkot tercihi nasıl olmalıdır?

Tesettür trençkot seçimi yaparken bayanların vücut ölçülerini ve boylarını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Kısa boylu bayanlar dizde biten trençkotlardan uzak durmalıdır. Bu onları olduklarından da kısa gösterir. Boyları kısa ve kilolu hanımlar trençkot kemerini bağlamamalılar. Uzun boylu ve zayıf bayanlar için kısa trençkotlar daha şık ve asil bir duruş sağlar. Uzun trençkotlar hem kısa hem de uzun boylu bayanlar için oldukça idealdir. Tesettür trençkot uyumu ve kombini sağlayabilmek için kısa trençkotların altına bol paça ya da dar bilekte biten pantolonlar tercih edilebilir. Uzun trençkotlar etek ve pantolonla da rahatlıkla kullanılabilir. Ara boy trençkotlar kısa eteklerle hoş durmayabilir. Kuşaklı trençkotlar da oldukça şık ve asil bir duruşa sahiptir. Kumaşlı ceket tarzındaki trençkotlar ise, hem günlük hem de iş hayatı için oldukça rahat modellerdir.

Tesettür trençkot ile zarafeti yakalayın

Sonbaharda ve serin havalarda sizi oldukça cool ve zarif gösterecek, stiliniz'den taviz vermeden size eşlik edecek birçok farklı tasarım ve modeli bulabileceğiniz tek adres www.gamzeozkul.com olacaktır. İdeal ve hoş bir görüntü yakalamanıza yardımcı olacak, rahatlıktan ve şıklıktan ödün vermeyecek birçok farklı renk ve tasarımdaki tesettür trençkot modellerini görebilir, zevkinize ve bütçenize hitap edecek birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Oldukça kaliteli ve özel kumaşlardan üretilmiş trençkotlar içinde zevkinize ve tarzınıza hitap edecek birçok ürün bulabilirsiniz. www.gamzeozgul.com da en güzel ve kaliteli trençkotlar sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.